VQF POLO Line Tote

VQF POLO Line Tote

Цена: 84 лв.

Артикулен номер: 7554

Дамска чанта, модел Тоте

Материал: екологична кожа

Размери: 37-28-13 см.

Запишете се за да получавате информация за промоции и нови продукти